Послуги

Консультация ихтиолога
Детальніше »
У персоналу зоомагазинів, які мають акваріуми з прісноводними рибками, регулярно виникають питання: «Чому хворіють рибки?», «Як і чим лікувати рибок, якщо вони захворіли?», «Що робити, якщо рибки вмирають?» і багато інших.

Ми знайшли рішення та створили форму, яку може заповнити навіть новачок, а натомість отримати консультацію нашого кваліфікованого іхтіолога, який знає відповіді на всі ці запитання. Для клієнтів нашої компанії консультація є абсолютно безкоштовною. Для тих, хто не купує акваріумних рибок у нас – вартість консультації 250,00 грн.

Запуск акваріумного відділу під ключ

Запуск аквариумного отдела под ключ
Це пропозиція для власників зоомагазинів, які звикли вести бізнес на високому рівні та не втрачати гроші на стандартних помилках під час запуску акваріумного відділу. Ми готові виконати роботу із запуску акваріумного відділу, який одразу почне приносити Вам прибуток, а Ваші клієнти будуть задоволені покупкою акваріумних рибок.

Ми створимо індивідуальний проект для вашого магазину, замовимо всі необхідні матеріали та обладнання, встановимо та запустимо акваріуми, складемо асортиментну матрицю для вітрини з акваріумами, навчимо персонал і консультуватимемо протягом усього нашого співробітництва. Вам залишиться лише пояснити Ваші побажання нашим менеджерам для створення проекту акваріумного відділу у Вашому магазині.

Навчання персоналу

Обучение персонала
Якщо у вашому магазині регулярно виникають проблеми зі здоров'ям акваріумних рибок або інші складності при обслуговуванні акваріумів, що призводить до високого відсотка списань рибок і ви втрачаєте гроші, тоді ця послуга для Вас.

Ми проведемо майстер-клас для персоналу Вашого магазину, розповімо основні правила утримання акваріумних рибок, навчимо як правильно адаптувати рибок, діагностувати захворювання та робити виміри життєво важливих параметрів води в акваріумах. Після закінчення навчання Ви отримаєте навчальні матеріали для Вашого персоналу у друкованому вигляді, а Ваші співробітники не допускатимуть елементарних помилок, через які Ви втрачаєте гроші.