Адаптація риб при отриманні

1. Почніть прийом та адаптацію рибок одразу після отримання.

2. Відкрийте термобокс на 10 хв, поступово привчіть рибок до світла - це дозволить їм уникнути стресу при попаданні на світло з темряви.

3. Виймайте поліетиленові пакети з боксу повільно, щоб рибки не зазнавали шоку від швидкого потрапляння на світло.

4. Перевірте пакети на наявність трупів, каламутної води або здутих пакетів. У разі виявлення таких, почніть адаптацію з них.

5. Звірте наявність рибок у пакетах із позиціями, зазначеними у накладній.

6. Розмістіть пакети з рибами в акваріуми де вони будуть мешкати на 15 – 20 хвилин, знявши верхній пакет, для вирівнювання температур. 

7. Відкрийте пакет з рибками та акуратно перелийте їх у невелику ємність, об'єм якої у 4-5 разів перевищує об'єм води у пакеті.

8. Поступово доливайте воду в ємність із рибками з акваріума, в який запланували висадити рибок для утримання. Додавайте по 1 літру води кожні 3-4 хвилини.

9. Пересадіть рибок із ємності в акваріум (або іншу ємність для утримання). Зробіть це за допомогою чистого сачка. У жодному разі не виливайте брудну воду з пакета в акваріум!

10. Якщо риба була висаджена в акваріум із холодної води (менше 18 °С), для профілактики іхтіофтіріозу, внесіть до акваріуму Tetra ContraIch або метиленову синь у дозуванні відповідно 100% об’єму акваріума.

11. До нещодавно підготовленого або перезапущеного акваріуму перед висадкою риби необхідно додати корисні бактерії «Tetra Safe Start» та «Terta Bactozym». ЗАБОРОНЕНО висаджувати рибок в акваріуми, які запущені менше ніж 7 днів тому.

12. НЕ годуйте рибок у першу добу після отримання.

13. Якщо Ви сумніваєтеся щодо раціону одержаних рибок – зв'яжіться з нами для отримання консультації.

14. У разі нездорової поведінки акваріумних рибок при прийомі та адаптації - зв'яжіться з нами для отримання рекомендацій.