Оплата та доставка

Виконання замовлення

На підставі вашого замовлення менеджер формує накладну та виставляє вам рахунок. Терміни виконання замовлення залежать від наявності товару на нашому складі. Зазвичай товар відправляється від 1 до 3 календарних днів із моменту отримання передоплати. Час відправки чи доставки товару ми зможемо повідомити після формування Вашого замовлення. Дата та час доставки узгоджується індивідуально.


Доставка по Україні

• Мінімальна сума замовлення 4000,00 грн.

• Доставка на заявлену адресу по Харкову – безкоштовна.

• Доставка на заявлену адресу по Україні – платна.

• Ми здійснюємо доставку прямо в магазин або інше зручне для Вас місце, попередньо погодивши зручні для Вас день та час доставки.

• Доставка живого товару здійснюється в регіони України, з якими є пряме транспортне сполучення поїздами або рейсовими автобусами. Ми не відправляємо транспортними компаніями рибок та тварин!

• Доставка живого товару здійснюється у термоконтейнерах. Вартість термоконтейнера від 80 грн. до 175 грн. за шт. Залежно від розмірів та виду утеплювального матеріалу.

• Після надходження коштів, згідно з виставленим Вам рахунком, ми робимо оформлення, упаковку та відправку товару.

• Після відправки менеджер зв'язується з Вами і повідомляє інформацію, за якою Ви зможете отримати товар у Вашому регіоні.

• Оплата послуг транспортування відбувається при отриманні за рахунок покупця. Керівництво компанії не несе відповідальність за розрахунок вартості послуг доставки товару.


Оплата товару

Готівковий розрахунок - оплата готівкою кур'єру при отриманні замовлення. Оплата здійснюється у гривнях (тільки для Харкова).

 Банківські реквізити – Ви можете поповнити наш розрахунковий рахунок у банку. Реквізити для оплати Ви отримаєте SMS-повідомленням на Ваш мобільний номер або на електронну пошту. Також Ви можете дізнатися їх у наших менеджерів. По можливості, повідомте про оплату відразу, щоб Ваше замовлення швидше потрапило в чергу відвантаження.

Отримання товару

Ми даємо гарантію на те, що акваріумна риба та інші тварини прибудуть до Вас живими та здоровими. У разі загибелі під час транспортування, необхідно повідомити про це нам та надіслати фото загиблих тварин. Ми компенсуємо усі втрати. Претензії щодо стану риби та тварин приймаються протягом 12 годин з моменту отримання (за розкладом прибуття транспорту або кур'єра). З рекомендаціями щодо адаптації риби при отриманні можна ознайомитись на сторінці "Адаптація риб при отриманні".