Транспортування риб

Доставити живий товар на велику відстань за несприятливих погодних умов зовсім не просто. Тим не менш, ми вже багато років успішно відправляємо живі організми до найвіддаленіших регіонів України та за кордон. Для того щоб тварини благополучно дісталися місця призначення, необхідно суворе дотримання технології пакування та відправки. Крім того, грамотний прийом тварин покупцем не менш важливий, ніж пакування.

Перед вибором тварин для пакування та відправки покупцю, вони проходять ретельний контроль іхтіолога. Тварини хворі чи з підозрою на захворювання клієнтам не відправляються. У зв'язку з цим стовідсоткова відповідність накладної та замовлення досягається не завжди. Тим не менш, ми вважаємо якість риби, що відправляється пріоритетним завданням.

Риба для перевезення пакується в поліетиленові пакети з водою, куди додаються спеціальні препарати, закачується повітря, кисень або повітряно-киснева суміш, залежно від потреб конкретного виду. Пакети упаковуються в пінопластові бокси, що допомагають зберегти постійну температуру всередині. У зимовий час, щоб не допустити переохолодження, ми поміщаємо всередину боксів нагрівальні пакети.

Транспортировка аквариумных рыб

Крім того, дуже важливо, наскільки це можливо, скоротити час перебування тварин у дорозі. Тут від одержувача вантажу залежить дуже багато. Неодмінна умова – отримати вантаж у найкоротші терміни після прибуття транспорту. Очевидно, що чим менше часу тварини перебували в дорозі, тим більша ймовірність отримати їх живими та здоровими.

Слід мати на увазі, що ми перевозимо тільки голодну рибу, причому чим більше риба, тим більше часу має пройти з моменту її останнього годування. Наприклад, золотих рибок можна перевозити не раніше ніж через 48 годин після останнього годування. Таким чином, покупку риби краще планувати заздалегідь та повідомляти про Ваше бажання завчасно.

При отриманні риби дуже важливо правильно перемістити її в акваріум, де вона утримуватиметься. Неприпустимо просто вилити рибу з водою із пакета в новий акваріум! Воду із нового акваріума потрібно додавати поступово. Процес переведення риби повинен займати 30-40 хвилин. Докладніше з рекомендаціями щодо адаптації риб при отриманні можна ознайомитись на сторінці "Адаптація риб при отриманні".

Доставка риби здійснюється по всій території України поїздами, рейсовими автобусами або нашими кур'єрами до місця призначення.